ÜRÜNÜMÜ IADE ETMEK ISTIYORUM. İADE ŞARTLARI NEDIR?

  • -İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 15 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  • -Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.
  • -İade işlemi için sevk irsaliyesinin arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir. (Fatura tüzel kişiler adına düzenlenmiş ise iade faturasının kesilmiş olması gerekmektedir.)
  • -Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

KARGO ŞIRKETI ILE ÜRÜNÜMÜ NASIL IADE EDECEĞIM?

Ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Yurt İçi Kargo ile aşağıdaki yöntemlerle ulaştırabilirsiniz. 

Alıcı: ACLASSICS

  • Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilirsiniz.
  • Yurtiçi Kargo Web Sitesi'nden (www.yurticikargo.com) online kurye talep edebilirsiniz.  (Ana Sayfa > Gönderi Yap > Tıkla Gönder)
  • Size en yakın Yurt İçi Kargo şubesine kargonuzu teslim edebilirsiniz.

 

KARGO ŞIRKETI ILE YAPMIŞ OLDUĞUM IADEYI NASIL TAKIP EDECEĞIM?

Geri gönderimlerinizin depomuza ulaşımını anlaşmalı firmamız Yurt İçi Kargo'dan aşağıdaki yöntemlerle, teslimat numarası ile sorgulayabilirsiniz.

  • Yurtiçi Kargo Web Sitesi'nden (www.yurticikargo.com)  gönderi sorgula kutucuğundan sorgulama yapabilirsiniz.
  • Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni (444 99 99) arayarak teslimat numarası ile birlikte geri gönderiminizi sorgulayabilirsiniz.

ÜRÜNÜMÜ IADE EDERKEN KARGO ÜCRETI ÖDEYECEK MIYIM?

 İade edeceğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

 ÜCRET IADESI NASIL VE NE ZAMAN YAPILIYOR?

Kalite güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

TAKSITLI ÖDEMELERIMIN IADESI NASIL YATIRILIYOR?

Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi – ödeme şeklinize göre - taksitli olarak yapılmaktadır. İadenin taksitli olarak kredi kartınıza yansıtılması tamamen bankanızın uygulamasıdır. Konuyla ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.